Архітектурний конкурс: __Запрошення до реєстрації у Конкурсі Водонапірної Вежі

Шановні друзі!

Департамент Містобудування та земельних відносин міста Житомир запрошує вас прийняти участь у всеукраїнському архітектурному закритому бліц-конкурсі на кращий дизайн внутрішнього простору Водонапірної Вежі та містобудівне рішення прилеглої території!

В рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради спільно з німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» оголошує про початок проведення всеукраїнського архітектурного закритого бліц-конкурсу на кращий дизайн внутрішнього простору Водонапірної Вежі та містобудівне рішення прилеглої території!

Терміни реєстрації потенційних учасників: до 12 березня 2018 року

Реєстраційний внесок: участь у конкурсі є безкоштовною.

Мова проведення конкурсу: українська

Загальний призовий фонд конкурсу складає до 180 тис. грн. У конкурсі передбачено 3 призових місця. Переможці будуть нагороджені цінними призами, а саме: професійною комп’ютерною технікою преміум класу.

Конкурс проводиться з урахуванням умов конкурсних процедур Європейського Союзу. До складу журі входять професійні досвідчені національні та міжнародні експерти, архітектори, науковці, представники місцевої влади та громадські діячі.

З детальними умовами конкурсу та термінами можна ознайомитись після реєстрації на вказану електронну адресу. Для отримання запрошення надішліть запит на  vezha.contest@gmail.com  або заповніть форму https://goo.gl/forms/qJfEWtlGQCJypt3r1

Не гайте часу, встигніть зареєструватися! дедлайн – 12 березня 2018 року.

Близько 120 років тому водонапірна вежа в Житомирі була не просто архітектурною спорудою, а частиною водогону. У повоєнні часи — пунктом спостереження, у 80-х тут було кафе. Вже більше 20 років будівля зачинена для відвідувачів. За результатами громадського голосування 9-10 вересня 2018 року, в якому взяло участь близько 3000 житомирян, було вирішено повернути Водонапірну вежу до життя, адже будівля водонапірної вежі – один з найбільш впізнаваних символів міста Житомир. Реновація водонапірної вежі дозволить відновити її історичну, культурну, соціальну та символічну цінність для громади міста.

Лист  Житомирської міської ради про проведення архітектурного конкурсу

14 thoughts on “Архітектурний конкурс: __Запрошення до реєстрації у Конкурсі Водонапірної Вежі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *