Конкурс на новий арт-об’єкт __ до ювілею міста Миколаєва 2019

КУ «Агенція розвитку Миколаєва» оголошує відкритий конкурс на визначення кращого ескізу нового арт-об’єкту до 230-річчя міста Миколаєва. Найсвіжіші, оригінальні та найвдаліші ідеї отримають грошові призи.

«Друзі, як ви вже знаєте, у цьому році місто Миколаїв святкує своє 230-річчя від дня заснування. КУ «Агенція розвитку Миколаєва» виступила з ініціативою проведення конкурсу на визначення кращого ескізу арт-об’єкта до ювілею міста та проекту-концепції благоустрою відкритих громадських просторів на проспекті Центральному. Давайте ж разом подумаємо про нову локацію і новий арт-об’єкт, який би став оригінальним подарунком для миколаївців і гостей нашого міста», — каже міський голова Олександр Сєнкевич.

Проект передбачає облаштування двох перспективних зон: території біля готелю «Турист» (ріг просп. Центрального і вул. Генерала Карпенка) і частини бульвару по просп. Центральному (перехрестя Херсонського шосе, просп. Центрального та просп. Богоявленського).

Оцінювати проекти буде професійне журі. Автора проекту-переможця чекає грошова премія в сумі 10 000 грн.

Конкурсні матеріали учасників подаються українською або російською мовою.

Для участі в конкурсі учасники повинні подати матеріали, які включають наступні документи: 3D-візуалізації, макети, ескізи, план-схеми, малюнки в електронному вигляді (у файлах jpeg, ppt або pdf розміром до 10 МБ кожний); контактні дані автора або групи авторів (ПІБ, телефон, e-mail); пояснювальна записка на 1-2 сторінки формату А4 у форматі txt, doc, docx.

До участі у конкурсі допускаються ескізи і проекти, що надійшли на електронну адресу info@mda.mk.ua  з позначкою «Конкурс. 230 років Миколаєву». Термін подачі проектів до 31 травня 2019 року включно.

Подати свої роботи можуть всі бажаючі — як професіонали, так і любителі. До участі в конкурсі запрошуємо дизайнерів, архітекторів, містобудівників, студентів профільних спеціальностей, авторські колективи фахівців і одиночних фахівців, які практикують діяльність в сфері архітектури, дизайну і скульптури.

Щодо додаткової інформації, просимо надсилати запит на info@mda.mk.ua.

 

Посилання на оголошення на сайті міської ради:  https://mkrada.gov.ua/news/10391.html

НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ:  https://nikolaev.stream/obshchestvo/v-nikolaeve-obyavili-konkurs-na-luchshiy-art-obekt

0 1 2 3 Модель 5 6 7 8 9 10 11 12 Модель 14 15 16 17 18 19