Внеочередной XIX съезд НСАУ состоится 3 марта 2017 г.

Лист 3

Лист 6Відкритий лист до обласних та
місцевих організацій НСАУ

Шановні колеги!

Делегати IV пленуму правління НСАУ XVIII скликання від Дніпропетровської обласної організації НСАУ  у січні цього року звернулися з відкритим листом до президента НСАУ, в якому були вимушені заявити про свою незгоду з текстом документу під назвою «Рішення IV пленуму правління Національної спілки архітекторів України від 9 грудня 2016 р. м.Київ», підписаному президентом Спілки, в зв’язку з численними фальсифікаціями рішень, прийнятих на пленумі (додається). Цей документ був підписаний без врахування думки ряду членів редакційної комісії, обраної на пленумі.

Одними з причин незгоди із текстом зазначеного документу були його пункт 6 «З питання проведення позачергового XIX з’їзду…» та пункт 7 «З питання пропозицій щодо складу робочих органів ХІХ позачергового з’їзду…», які були відсутні у порядку денному пленуму, не обговорювалися та не ставилися на голосування.

Таким чином, у наявності є суттєве порушення Статуту Спілки та демократичних принципів її існування. Слід зазначити, що стала системою невідповідність підписаних президентом Спілки документів, що фіксують рішення  пленумів правління, до рішень, які дійсно обговорювалися та приймалися на пленумах.

Вважаємо, що питання зібрання з’їзду Спілки не може бути прийняте без реального обговорення на пленумі правління та прийняття відповідних рішень. У іншому разі ані з’їзд, ані прийняті на ньому рішення не можуть вважатися легітимними. Ми дуже занепокоєні, що це стане загрозою для нормальної діяльності чи навіть самого існування Національної Спілки Архітекторів.

Пропозиції президенту Спілки, щодо організації своєчасного зібрання з’їзду у відповідності до Статуту НСАУ, за підтримки ряду місцевих організацій, були їм проігноровані.

Ми заявляємо про незгоду приймати участь у заходах, що проводяться керівництвом спілки на основі фальсифікованих рішень.

Звертаємось до тих обласних та місцевих організацій,  які ще займають позицію стороннього спостерігача, з пропозицією сформулювати  своє відношення до системних порушень Статуту НСАУ та зловживань з боку керівництва Спілки.

Просимо усіх небайдужих до майбутнього нашої Спілки повідомити про Вашу оцінку ситуації, яка склалося, та можливі шляхи повернення до демократичних основ діяльності НСАУ. Наша адреса: nsaudnipro@gmail.com.

 

Додаток:      лист делегатів IV Пленуму правління НСАУ XVIII скликання

від ДООНСАУ Президенту Національної спілки

архітекторів України Гусакову В.М. від 27.01.2017з додатками.

 

Правління Дніпропетровської обласної організації НСАУ

Лист 4Лист 5